4 kwietnia (poniedziałek) / 19:00
"Romans"

Twórcy: Natalia Sakowicz

reżyseria: Natalia Sakowicz
muzyka: Maciej Cempura
scenariusz: Zuzanna Bojda
obsada: Natalia Sakowicz
lalka: Olga Ryl-Krystianowska
choreografia/ruch sceniczny: Iza Szostak

Jestem obietnicą przygody, ekscytującą podróżą w nieznane. Nie wiesz, co cię czeka. Oderwij się od szarej rzeczywistości i popłyń ze mną do lepszego miejsca, gdzie jest przyjemniej, gdzie możesz i czujesz więcej. Odpręż się. Niczym się nie martw. Spełnię twoje najskrytsze marzenia. Czego pragniesz? Ulgi? Wolności? Siły? Dam ci to wszystko, tylko złap mnie, ściśnij, weź ze sobą do domu. Zatraćmy się razem. Cin cin! Za miłość! Za nas!

Natalia Sakowicz to aktorka, absolwentka i wykładowczyni Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filii w Białymstoku. Realizuje własne projekty teatralne: m.in. „Pobudka”, „Oddaleńcy” i „Romans” . Laureatka nagród: nagroda za wyrażanie teatru lalką w spektaklu „Pobudka” na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatru Lalek i Animacji dla Dorosłych „Lalka też człowiek”, nagroda za w spektakl „Pobudka” na VI Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek „Z wizytą u Arlekina” w Omsku, nagroda za wybitne aktorstwo w spektaklu „Sen nocy letniej. Kochankowie” na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym WTEA w Pekinie. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku (2017,2019), w 2020 otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska.

Spektakl powstał w ramach Stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Młoda Polska dla Natalii Sakowicz na rok 2020 oraz Stypendium Artystycznego Marszałka Województwa Podlaskiego

Natalia Sakowicz 2 Natalia Sakowicz

Premiera: 17 czerwca 2021, Warszawa